QUEER ZÓNA NA EROTICKÉM VELETRHU 2017

Novinka letošního Erotického veletrhu: Queer zóna s extravagantními jeptiškami, které se nezaleknou HIV, chemsexu ani gay porna

Tisková zpráva, Praha 14. listopadu 2017

Queer zóna bude zásadní a příjemnou novinkou letošního ročníku Erotického veletrhu EROFEST, který se uskuteční v pátek 17. a v sobotu 18. listopadu v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Svůj chrám v queer zóně postaví spolek Sester věčné radosti, extravagantně oděných řádových sester s podprsenkami na hlavě, jejichž posláním je osvětová a preventivní práce pro LGBT komunitu.

Rádi jsme přijali výzvu pořadatelů veletrhu na účast v Queer zóně. Taková nabídka se ani nedala odmítnout. Už v předchozích dvou ročnících veletrhu bylo znát, že LGBT komunita má o akci tohoto zaměření zájem a že v programu chybí aktivity zaměřené primárně na LGBT návštěvníky,“ říká Michael Jettmar, předseda spolku Sestry věčné radosti, jehož spolkovým alter egem je sestra Miccella Ribbona.

Sestry na erotický veletrh přinášejí nevšední program, jehož součástí bude stejně jako v loňském roce akční, aktualizovaný a vylepšený workshop o bezpečném sexu Safer Sex, kde to nasazováním kondomů na banány vše teprve začíná. Sestry s ním sklidily fenomenální úspěch na LGBT festivalu Prague Pride a své příznivce si našel i na loňském Erofestu. Nyní s ním opět otestují odvahu publika a to v pátek, ve 12:35 hod. přímo z hlavní stage.

V Queer zóně se Sestry podívají zpříma do tváře fenoménu ChemSex, gay porno podrobí rozboru z hlediska filmové kritiky i zdravovědy a bez začervenání si posvítí i na diskuse na online seznamkách. K tomu všemu v Queer zóně zahrají pražští DJs, které znáte z LGBT akcí, například DJane Evson (ex-Valentino, Termax) nebo DJ MiLL (Queer Noises).

Zdarma budou k dispozici informační a preventivní materiály, kondomy, lubrikanty. Queer zónu najdete ve velkém stanu vedle hlavního podia a po oba dny bude bezpečným prostorem otevřeným pro kohokoliv bez předsudků a nenávisti.

Kompletní časový harmonogram a line-up DJ´s bude postupně zvěřejňován v události na Facebooku a na webu Sester. Po oba dny se brány Queer zóny otevírají stejně jako festival v 10:00 hod., hudební produkce začíná ve 12:00 hod.


Kontakt pro média:   

  • Michael Jettmar, předseda spolku 

  • GSM: +420 727 944 627.    info@sestryvecneradosti.cz


  • Web festivalu:   http://erotickyveletrh.cz/

  • Program festivalu:  http://erotickyveletrh.cz/program-erotickeho-veletrhu/

  • Předprodej vstupenek 200,-:      Z D E                                        (na místě za 300,-)

TZ Erofest 2017 ke stažení .pdf zde:  https://docs.google.com/document/d/1xHuAbsg0dyPDRqbxPUDY3sxsIEJ0OMxsixmTe6SzvuM/edit?usp=sharing

 

 

 

Napsat komentář