EROFEST 2016: Řád českých Sester Věčné radosti se pomalu dostává do podvědomí veřejnosti

(Tisková zpráva) PRAHA – O minulém víkendu se v pražských Letňanech konal největší český erotický veletrh. Svojí příležitost zde dostal i řád Českých Sester Věčné radosti se svým akčním workshopem: Safer sex.

Sestra na hlavním pódium
V sobotu i v neděli ukázala Novicka řádu Miccella Ribbona účastníkům a účastnicím veletrhu jak na bezpečnější sex. Nejdříve trochou teorie a poté praktickou ukázkou na modelech. Všichni se zaujetím poslouchali. „Strach a nervozita tam byl. Musel_a jsem to ale překonat. Odměnou byla velice pozitivní zpětná vazba v neděli“ komentuje výstup na veletrhu Miccella Ribonna. „Ono je to trochu něco jiného vystupovat před publikem na Prague Pride a na Erofestu“ dodává.

Safer sex pokračuje
Workshop Safer sex připravený ve spolupráci s Českou společností AIDS pomoc má úspěch, příští týden ho vyzkouší po promítání filmu o Sestrách mladí medici a medičky z IFMSA v Plzni.

Nejsme jen muži v maskách 
Nebojíme se napsat, že se dostáváme do podvědomí veřejnosti. Nejsme jen muži v maskách, chceme aby byli naše názory a postoje byli brány vážně. Stejně jako to dokázala Sestra Roma v San Franciscu.

Napsat komentář